Budowa domów

Budowa domów jednorodzinnych

Oferujemy kompleksową usługę budowy stanu surowego Twojego domu. Budowanie domów w naszej ofercie jest korzystne ponieważ unikasz szukania i koordynacji osobnej ekipy budowlanej, kierownika budowy i koparko ładowarki. W naszej ofercie znajdują się wszystkie te usługi! Wykonamy wszystkie prace ziemne, wybudujemy Twój dom a nad wszystkim będzie na bieżąco czuwał kierownik budowy. Usługi budowy świadczymy na terenie Lublina, Świdnika i okolic. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny w celu omówienia wyceny prac. Zapraszamy do zapoznania się z wykonanymi budynkami w dziale REALIZACJE.

My zajmujemy się całą budową domu – Ty oszczędzasz czas i ograniczasz wysiłek, nie musisz zgrywać razem brygady budowlanej, kierownika budowy i koparki do prac ziemnych. To wszystko jest już pod naszą opieką!

BUDOWA STANU SUROWEGO BUDYNKU

Przygotowujemy otwarty oraz zamknięty stan surowy budynku. Przeprowadzamy budowę domu we wszystkich fazach jego powstawania. Budowanie stanu surowego obejmuje między innymi odpowiednie przygotowanie działki, wykopy pod budynek, zalanie fundamentu oraz postawienie ścian. Wszystkie elementy i etapy budowy budynku są szczegółowo planowane i omawiane zgodnie z projektem.

ROBOTY ZIEMNE

Dysponujemy ciężkim sprzętem umożliwiającym przygotowanie ziemi i terenu pod budowę. Profesjonalnie i terminowo realizujemy pełny zakres robot ziemnych pod przyszłe fundamenty. Indywidualnie planujemy i prowadzimy pełny zakres prac.

ROBOTY ZIEMNE

NADZÓR KIEROWNIKA BUDOWY

Pełnimy wszystkie obowiązki kierownika budowy. Zgodnie z wymogami prawnymi, na każdej budowie wymagana jest osoba, która pilnuje przebieg prac i prowadzi dokumentację przebiegu robót.

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o dostępność!

Close Menu