Budowa domów

Budowa domów jednorodzinnych

Oferujemy kompleksową usługę budowy stanu surowego Twojego domu. Budowanie domów w naszej ofercie jest korzystne ponieważ unikasz szukania i koordynacji osobnej ekipy budowlanej, kierownika budowy i koparko ładowarki. W naszej ofercie znajdują się wszystkie te usługi! Wykonamy wszystkie prace ziemne, wybudujemy Twój dom a nad wszystkim będzie na bieżąco czuwał kierownik budowy. Usługi budowy świadczymy na terenie Lublina, Świdnika i okolic. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny w celu omówienia wyceny prac. Zapraszamy do zapoznania się z wykonanymi budynkami w dziale REALIZACJE.

My zajmujemy się całą budową domu – Ty oszczędzasz czas i ograniczasz wysiłek, nie musisz zgrywać razem brygady budowlanej, kierownika budowy i koparki do prac ziemnych. To wszystko jest już pod naszą opieką!

BUDOWA STANU SUROWEGO BUDYNKU

Przygotowujemy otwarty oraz zamknięty stan surowy budynku. Przeprowadzamy budowę domu we wszystkich fazach jego powstawania. Budowanie stanu surowego obejmuje między innymi odpowiednie przygotowanie działki, wykopy pod budynek, zalanie fundamentu oraz postawienie ścian. Wszystkie elementy i etapy budowy budynku są szczegółowo planowane i omawiane zgodnie z projektem.

ROBOTY ZIEMNE

Dysponujemy ciężkim sprzętem umożliwiającym przygotowanie ziemi i terenu pod budowę. Profesjonalnie i terminowo realizujemy pełny zakres robot ziemnych pod przyszłe fundamenty. Indywidualnie planujemy i prowadzimy pełny zakres prac.

ROBOTY ZIEMNE

NADZÓR KIEROWNIKA BUDOWY

Pełnimy wszystkie obowiązki kierownika budowy. Zgodnie z wymogami prawnymi, na każdej budowie wymagana jest osoba, która pilnuje przebieg prac i prowadzi dokumentację przebiegu robót. 

Karczmarczyk Budownictwo – budowa domów Lublin

Nasza firma oferuje budowę domów jak i innych rodzajów budynków. Poza robocizną stanu surowego otwartego budynku wykonujemy wszystkie roboty ziemne, zapewniamy pełne wyposażenie w szalunki ścienne i stropowe a nad wszystkim czuwa doświadczony kierownik budowy. Dzięki temu inwestor na etapie budowy stanu surowego budynku ma możliwość uniknięcia koordynacji kilku wykonawców. Współpracujemy z hurtowniami budowlanymi przez co jesteśmy w stanie zapewnić materiały w preferencyjnych cenach. My budujemy, Ty cieszysz się efektami!

W późniejszym etapie robót wykonujemy inne usługi przy budowie domu takie jak tynki wykonywane maszynowo oraz ocieplenia pianą PUR fundamentów, ścian i poddaszy.

Budowa domów Lublin.

Budowa domu wiąże się nie tylko z pieniędzmi, to także ogromna ilość czasu spędzonego w urzędach. Kolejną czynnością, jaką należy wykonać to wybór profesjonalnego wykonawcy. Nie chodzi tu bynajmniej o kogokolwiek, powinna to być firma posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku. Jest to niezmiernie ważne z uwagi na odpowiedzialność, w końcu nowy dom ma służyć bezawaryjnie przez wiele lat. Solidny wykonawca dba o wysoką jakość wykonywanych robót, mając na uwadze bezpieczeństwo przyszłych lokatorów, ale także swoją reputację. Firma z wieloletnim doświadczeniem z pewnością współpracuje najwyższej próby kadrą inżynierską, geodezyjną oraz architektoniczną. Dodatkowym atutem dla przedsiębiorcy, jest również samowystarczalność w zakresie podejmowanych prac. Cała realizacja stanu surowego otwartego jest dziełem jednej i tej samej firmy. To eliminuje potrzebę zatrudnienie dodatkowych wykonawców lub podwykonawców. W tym wypadku nie tylko znacznie redukuje się koszt inwestycji, lecz także nie rozmywa się odpowiedzialność za jakość i bezpieczeństwo.

Inwestycja budowlana rodzi całe mnóstwo pytań i wątpliwości, dlatego postanowiliśmy w tym miejscu odpowiedzieć na te, najczęściej się pojawiające. Mamy nadzieję, że odpowiedzi pomogą podjąć optymalne decyzje. PYTANIA I ODPOWIEDZI:

Nie, nasza firma ma pełne uprawnienia do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, nie ma zatem potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z zatrudnieniem kierownika.

Wykonujemy zlecenia zarówno dla inwestorów prywatnych jak i podmiotów takich jak spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. W gronie naszych klientów znajdują się również generalni wykonawcy oraz deweloperzy.

W naszej ofercie znajduje się nie tylko budowa domów Lublin. Nasza wykwalifikowana kadra oraz profesjonalny sprzęt pozwala na wykonanie innych wymagających realizacji. Wykonujemy budynki gospodarcze, magazynowe i przemysłowe zarówno w technologii tradycyjnej jak i o konstrukcji stalowej.generalni wykonawcy oraz deweloperzy.

Jesteśmy w stałym kontakcie ze współpracującymi z naszą firmą architektami i geodetami. Zależy nam na wygodzie inwestorów, dlatego wszelkie dodatkowe usługi można wykonać na miejscu.

Oczywiście, w zakres naszych usług wchodzi­­­­ zdjęcie warstwy humusu, wykopy pod ławy fundamentowe, pod instalacje i przyłącza, ogrodzenia i bramy, załadunek oraz niwelacja terenu.

Jesteśmy przygotowani do poprowadzenia całej inwestycji jako inwestor zastępczy. W takim wypadku zajmujemy się dosłownie wszystkim, wszelkie formalności, dokumenty, niezbędne pozwolenia, nadzór leżą w naszej gestii.

Na życzenie klienta wyłonimy nawet wykonawcę. Rola inwestora będzie ograniczała się jedynie do niezbędnego minimum.

Nie ma żadnych przeszkód, by nasza firma nie mogła przyjąć takiego zlecenia.

Nie tylko mieszkania. Sprawdzamy stan techniczny również domów. Jak już wspomniałem, nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym, zatem nie stanowi problemu wykrycie ewentualnych wad czy usterek. Oczywiście ta procedura kończy się sporządzeniem odpowiedniego protokołu, dzięki któremu wszelkie nieprawidłowości będą musiały zostać usunięte na koszt dewelopera.

Mamy nadzieję, że wszystkie wątpliwości zostały rozwiane. W tej chwili pozostaje Państwu jedynie dokonać właściwego wyboru wykonawcy, któremu zdecydujecie się powierzyć swoją przyszłość.

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o dostępność!

Close Menu