Nadzór budowy

Oferuję szeroki wachlarz usług przy nadzorowaniu inwestycji budowlanych, między innymi:

Kierownik budowy

Poprowadzimy Twoją budowę zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasz kierownik budowy, pomoże dobrać zrównoważone rozwiązania techniczne, które pozwolą na osiągnięcie właściwych parametrów budynku oraz nie wygenerują wysokich kosztów. Roboty prowadzone na budowie będą skrupulatnie odbierane na bieżąco. Przez cały przebieg procesu inwestycyjnego będziesz mógł polegać na naszym fachowym doradztwie. Po zakończeniu budowy pomożemy załatwić wszystkie formalności w celu uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Posiadamy odpowiednie uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej. Kierownik budowy Lublin i województwo lubelskie.

Inspektor nadzoru

W przypadku wybrania przez Ciebie kierownika budowy lub jeśli wybrałeś wykonawcę, który posiada w swojej kadrze osobę o takim charakterze, warto byłoby ustanowić inspektora nadzoru inwestorskiego. W tym przypadku dopilnujemy poprawności prowadzonych przez wykonawcę prac, pod kątem jakości wykonawstwa jak i materiałów. Będę wspomagał Cię w relacji z wykonawcą, pilnując rozliczeń za poszczególne roboty. Inspektor nadzoru Lublin i w całym województwie lubelskim.

Prowadzenie inwestycji jako inwestor zastępczy

Opcja najkorzystniejsza kiedy nie masz czasu na zajmowanie się budową. W tym przypadku na Twoje życzenie zorganizujemy cały proces inwestycyjny od początku do końca. Zorganizujemy stworzenie dokumentacji, uzyskanie wszystkich wymaganych uzgodnień i pozwoleń. Wyłonimy wykonawcę na podstawie najlepszej oferty i będziemy nadzorowali jego prace na wszystkich etapach budowy. Po zakończeniu budowy załatwimy wszystkie formalności.

Odbiór poszczególnych etapów robót

Na życzenie klienta możemy również sprawdzić tylko wybrany zakres prac.

Wykonywanie kosztorysów i obmiarów

Rozliczasz się z wykonawcą na podstawie obmiaru powykonawczego robót? Sprawdzimy, czy kwota jaką żąda wykonawca jest poprawna i czy nie zawyża ilości wykonanych robót. Masz pewność, że płacisz dokładnie tyle ile powinieneś.

Wykonywanie przeglądów okresowych budynków

Wykonujemy wymagane w przepisach przeglądy okresowe budynków. Podczas przeglądu skrupulatnie sprawdzamy wszystkie niezbędne elementy konstrukcyjne jak i wykończeniowe w budynku.

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o dostępność!

Close Menu